חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

מובילים בתל אביב
דף הבית >> מובילים >> מובילים בתל אביב

 

בס"ד

מובילים בתל אביב | הובלות בתל אביב | מוביל בתל אביב | הובלות דירות | הובלת דירה | הובלות במנוף

 

מחפשים מוביל בתל אביב? מוביל בתל אביב המתמחה בשירותי הובלות דירות ? מוביל בתל אביב עם ותק מוכח בענף הובלות דירות ?

מחפשים ומחפשים, אולם כל בירור בנושא זה וכל התקשרות עם מובילים, מגבירה את חוסר הודאות בחיפוש אחר מוביל מקצועי אמין, שעומד בהתחייבויות ללא פשרות.

לאחרונה נוספו לענף הובלות מספר לא מבוטל של מובילים וחברות הובלות, המתיימרות להעניק שרות כולל של הובלות דירות על כל הכרוך במתן שרות זה. אולם היעד של אותם מובילים העוסקים בתחום זה הינו תעסוקה שוטפת, גם אם על חשבון של אמינות, מקצועיות וחוסר סובלנות.

התחייבויות בענף הובלות כמובן מתחילות במעמד הצעת המחיר לשירות הובלת דירה, ולאחר מכן התחייבות לאספקת אריזות, לשם אריזת תכולת הדירה ורק בסוף, התחייבות לביצוע מושלם ועמידה בזמנים שנקבעו מראש. כך שבעת הגעתכם לשלב קבלת הצעות המחיר לשירותי הובלת דירה, מן הראוי לתת את הדעת על מספר פרמטרים חשובים לא מעט בנוסף לעלות הובלת הדירה. לפניכם מעט דגשים האמורים להוות כתנאי סף לחברת הובלות לשם קבלת הצעות מחיר :

[א] טרם קבלת הצעת מחיר, בדקו מי עומד בראש חברת הובלות ואל מי לפנות כשמתעוררת בעיה או שאלה.

[ב] ותק בענף הובלות דירות משקף את רמת המקצועיות של חברת הובלות, שכן חברת הובלות שאינה עומדת בסטנדרטים שאתם הלקוחות מציבים, מן הראוי שתישאר ללא תעסוקה וכך מאבדת זכות קיום.

[ג] מי הם המובילים האמונים על ביצוע ההובלה בפועל ואם הצוות הינו קבוע או המדובר בעובדים על בסיס פנוי.

[ד] האם רכב ההובלות בנוי ומותאם לשירותי הובלות דירות, או בעל אלתורים שבוצעו בו לשם הובלות דירות. כמו כן בדקו את סוג הרכב וגודלו, שכן לא מעט מובילים עובדים עם רכבים קטנים שאינם מותאמים לשירותי הובלות דירות בציוד מלא, או במקרה של מובילים העובדים עם נגרר.

[ה] האם אספקת האריזות יסופקו בתשלום ואם כן מה המחיר אותו תאלצו לשלם ?

[ו] ביטוח התכולה אם קיים ובאיזה סכום ?

[ז] מועד ביצוע ושעה מדויקת, עריכת חוזה המחייב את חברת הובלות שכלול בו מחיר ומועד בצורה מדויקת.

אם וכאשר תהיו מעוניינים לסגור את עסקת ההובלה עם מוביל/חברת הובלות ואחד מהתנאים אינו מקוימים, קבלו רמז מקדים על אופן התנהלות חברת הובלות.  

אנו באופק הובלות מקיימים ומבטיחים כי כל הובלה המתבצעת על ידינו, הינה הובלה שכל מהלכה מרגע הזמנת ההובלה ועד לביצוע, יהיה ללא דופי על כל המשתמע.

צרו קשר ישיר עוד היום והיווכחו כי באופק הובלות, עומדים בכבוד בכל ההתחייבויות שניתנו.

 

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם.

ליצירת קשר ישיר אלדד – 052/6060209

 
לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים