חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

מוביל
דף הבית >> מובילים >> מוביל

 

בס"ד

מוביל | מובילים | העברת דירות | הובלות | הובלות דירות | הובלת דירה | הובלות קטנות | הובלות במנוף

מחפשים מוביל ? איזה מוביל מכלל המובילים יבצע את העברת דירתכם בצורה מושלמת ? אינכם מעוניינים להיכנס לסיטואציות מביכות ולא נעימות בתחילת דרככם החדשה, אלא מחפשים מוביל שכל ההתנהלות שלו בנושא זה הינו מקצועית, הגונה וללא יציאה למסע ארוך ומייגע, מרגע יצירת הקשר ועד לסיום העברת דירתכם.

לפניכם מספר פרמטרים הראויים להתחשבות, בעת הגעתכם לשלב בחירת המוביל. מיותר לציין כי לפני היותך מוביל / הייה בן אדם, בעת שיחתכם הראשונה לבירור הצעת מחיר, דרשו לדבר עם בעל העסק / מנהל בפועל ונהלו שיחה בדבר אופי, פרופיל חברת הובלות. שאלו כל שאלה העולה על דעתכם ללא חשש, כי הרי מה שמובן לאחד, לשני אולי לא ברור או בספק. לאורך כל השיחה נסו לתהות על קנקנו של דובר חברת הובלות וכך על פי האינטואיציה תדעו אם חברת ההובלות עומדת בתנאי הסף לשם הגשת הצעת מחיר מסודרת. אם הנכם חשים בחוסר נוחות, התנצלו מראש על זמנו של נציג החברה וציינו ללא חשש או חוסר נעימות, שכשתהיו מעוניינים בהצעת המחיר תיצרו קשר בהמשך. חשוב לציין כי בענף ההובלות / מובילים, ישנם לא מעט בעלי עבר פלילי, אלכוהוליסטים וכאלה שלא היינו רוצים בהצלבת דרכנו איתם וכל שכן ביצוע העברת דירה באמצעותם.

לאחר ביצוע הקשר הראשוני, אל תמהרו לסגור ביצוע על ידי חברת הובלות כזאת או אחרת, קבלו מספר הצעות מחיר מחברות הובלות מסודרת ולא עם חובבנים ורק בסוף תהליך קבלת ההצעות, צרו קשר עם חברת הובלות בה הנכם מעוניינים והתקדמו שלב.

על מנת לא להיגרר לפרובוקציות של מובילים, בקשו מנציג של חברת הובלות אדם מוסמך מטעמו לבצע ביקור בית קודם קבלת האריזות. ישנם חברות הובלות דירות הנמנעות במכוון לבצע ביקורי בית טרם ההובלה, וישכנעו אתכם שהאריזות ימתינו לכם על מפתן הבית ביום מסוים, ציינו בעת סגירת ביצוע ההובלה שהיא מותנית בביקור בית וללא ביקור בית אין עסקה. כמו כן אל תמתינו למועד הקרוב לביצוע הובלה, היות שכאשר זמן ההובלה קרוב ואינכם סגורים הרמטית בכל המובנים, קיים חשש שחברת ההובלות תעלה את מחיר ההובלה כתוצאה מהלחץ בו הנכם נתונים, כך שאינכם מעוניינים בביצוע סקר מחירים נוסף, או שהמובילים האלטרנטיביים כבר עסוקים ואינם יכולים לבצע את ההובלה, היות וכבר התאריך המבוקש על ידכם "נתפס". כתוצאה ממהלך זה נקלעתם למצב לחץ שינוצל עד תום על ידי חברת הובלות, על מנת לייקר את הצעת המחיר המקורית, ללא סנטימנטים וללא להניד עפעף.

לכן, התארגנו מבעוד מועד לקבלות הצעות מחיר ולאחר החלטתכם עברו לסגירת כל הפינות שעדיין נותרו פתוחות ורק אז התחילו באריזת הבית בצורה רגועה ובטוחה.

אנו באופק הובלות מעוניינים לבצע הובלת דירה על כל שלביה החל ממתן הצעת מחיר הוגנת, פרטנית ומחייבת, עד לביצוע המושלם של ההובלה בצורה רגועה, מקצועית ואחראית.

 

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

 

 
לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים