חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

העברת דירה
דף הבית >> הובלות דירות >> העברת דירה
העברת דירה | הובלת דירה | הובלות דירות | הובלות | הובלות במרכז | חברת הובלות


מעוניינים בשירות העברת דירה ? העברת דירה קטנה ? הובלות קטנות או חלקיות ? הובלות דירות ?  הובלות דירות במנוף ? הובלה זו הינה השימושית והמוכרת ביותר לכל בית. שהרי אנו במהלך חיינו מחליפים מספר דירות, ומוסיפים ציוד על הקיים, כך שלא פעם הצטרכנו לשירותי הובלות מסוגים שונים, בחברת הובלות או מובילים עצמאים והתנסינו ברמת שרות לטובה או לרעה.

בזמן סגירת עסקת ההובלה, ישנן חברות הובלות / מובילים, שהצעת המחיר אותה תקבלו על ידם הינה נמוכה עבור ביצוע ההובלה הדרושה לכם ואכן תזמינו אותם לבצע את ההובלה. אולם בזמן אמת, בעת הגעתם לביצוע ההובלה ביום ההובלה, המובילים יעמתו אתכם בפרטי ההובלה שנמסרו על ידכם או בתנאי השטח כגון : מרחק הליכה, גודל מעלית וכ"ו... שנמסרו על ידכם בהצעת המחיר הראשונית אכן תואמים למציאות. מה שאינו בר ביצוע ואז, יבטלו את הצעת המחיר הראשונית שניתנה לכם וידרשו תוספות למחיר בהצעה המקורית כתנאי מוקדם לביצוע ההובלה. אם במידה ולא תשלימו עם תוספת המחיר, אזי המובילים יעזבו את המקום ללא ביצוע ההובלה. התנהלות מעין זו עלולה לגרום לכם הפסד כלכלי ואף עוגמת נפש והרגשה של רמאות ועוגמת נפש.

לכן, אנו בחברת אופק הובלות חתומים על אמנת שרות, המחייבת אותנו לאמינות, סובלנות יושר ויחס הוגן כלפי כל לקוחותינו. אנו - ביום ההובלה, באים על מנת לבצע את ההובלה ללא דין ודברים ואתם - ביום ההובלה, עם הגעתנו תהיו עסוקים באריזת הדברים האחרונים ואף למנוחה והירגעות.

אנו בחברת אופק הובלות, מעבר להיותנו מובילים, מבצעים את עבודתנו עם רגישות והרבה אכפתיות. כמו כן, אנו יודעים כי כל העברת דירה, כרוכה בהרבה לחץ נפשי וכלכלי של לקוחותינו ולכן, אנו מאמינים כי הובלה טובה ואחראית, מתחילה בהרגשה טובה ובהורדת לחצים מיותרים לכל העוסקים במלאכה.
 
אופק הובלות איתך לאורך כל הדרך.

ליצירת קשר באתר
לחץ כאן

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים