חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלת דירות
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלת דירות
 בס"ד

הובלת דירות | הובלות דירות | הובלות קטנות | הובלות דירות במנוף | הובלה | הובלות | אופק הובלות | הובלות בתל אביב

מחפש חברת הובלות שמתמחה במתן שרותי הובלת דירות ? מחפש מובילים איכותיים ומקצועיים לשרות כולל של הובלות דירות ?

חברת אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 ומתמחה במתן שרות כולל להובלת דירות בכל גודל ולכל רחבי הארץ. כל תהליך ההובלה מראשיתו ועד לסופו מתבצע בידיים מקצועיות ובצורה סבלנית ומבינה. כמו כן באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש בהכנת הציוד להעברה הכולל עטיפת הציוד בחומרי אריזה איכותיים ועל ידי צוות המתורגל לעשות כן כסטנדרט לכל הובלה.

עיקר עבודתנו הינו כל הארץ ככלל וכל אזור המרכז כפרט. לרשותנו צי רכבים בכל גודל המאפשר לנו ביצוע הובלה בכל תנאי שטח, לרבות כבישים צרים שאינם נגישים לרוב סוגי המשאיות של ההובלות. בנוסף עומד לרשותנו מנוף ייחודי לשירתי הובלות דירות משופר ובעל נתונים המאפשרים ביצוע הובלה איכותית במקומות בהם לא מצויה מעלית או כאשר המדובר במוצר כזה או אחר שאינו עביר באחד המעברים או בחדר המדרגות.

באופק הובלות מועסקים עובדים ותיקים ומקצוענים בענף הובלות דירות המבצעים את כל העבודות הכרוכות במעבר דירתכם. בנוסף להיותם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ניחנו במתן שירות אישי וסבלני מה שגורם לכל התנהלות הובלת דירה להתבצע על מי מנוחות ובצורה רגועה.

לכן, בעת הגעתכם לשלב חיפוש חברת הובלות לביצוע הובלת דירתכם צרו קשר ונציג מטעמנו ישמח לעמוד לשרותכם לשם מתן הצעת מחיר הוגנת ולאחר מכן בהדרכה צמודה בכל הכרוך בהכנת הציוד והבית ליום ההובלה.

 ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 --- 

 

 
לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים