חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלת דירה - רגע לפני
דף הבית >> מאמרים >> הובלת דירה - רגע לפני

 

בס"ד

 

הובלות | הובלות דירות | הובלת דירה | הובלות בתל אביב | הובלות דירה | הובלות קטנות | העברת דירה | הובלות במנוף


הובלות - יום ההובלה.

היום של הובלת דירה הינו יום המסכם תהליך מתיש מאוד שעברתם אתם וכל הסובבים. לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את יום ההובלה בצורה רגועה, עד כמה שניתן.

דגשים בשירותי הובלות דירות.

[א] ראשית צרו קשר טלפוני עם חברת ההובלות וודאו שהינם מגיעים בתאריך המיועד ובזמן .

[ב] בקשו את מספר הטלפון של מנהל העבודה בפועל, שאמור להגיע בפועל – על מנת ליצור קשר במקרה של איחור, או אי הגעת משאית ההובלות והצוות.

[ג] השאירו בגדים, ציוד ומסמכים נחוצים ל-24 שעות לפחות, היות שבהיותנו בתהליך הובלת דירה, המקומות בהם הורגלנו להניח ציוד כבר אינם רלוונטיים ובמקרה של חיפוש אחר ציוד / מסמכים חשובים, אנו עשויים לפרוק מקרטון אחד ועד לאחרון הקרטונים בצורה רשלנית ופזיזה וכך להיכנס לאובדן ציוד, נזקים למוצרים שבירים ועדינים ובקצרה אי סדר טוטאלי.

[ד] במידה וישנו ציוד יקר ערך במידה רבה, אין לקחת סיכונים קחו אותו עצמאית ואם הינו בעל משקל כבד, או אם אינכם מעוניינים להוריד אותו עצמאית, בקשו ממנהל העבודה שאחד העובדים יעזור לכם בהורדת הציוד לרכב הפרטי שלכם.

[ה] תיקים, ארנקים, טלפונים סלולאריים, תכשיטים ושאר ציודים קטנים דאגו למקום " בטוח ", היות וקיימת אפשרות של היעלמות ולאו דווקא על ידי גניבה, אלא על ידי חוסר סדר ובלבול. צרו מקום בטוח, על ידי פינוי אזור מבעוד מועד מכל ציוד, כך שלמובילים אין סיבה להיכנס לאזור זה, נעלו את החדר והבהירו למנהל העבודה שחדר או אזור מסוים הינם ריקים מתכולה ואין למובילים סיבה להיכנס לאזור זה.

[ו ] יום קודם ההובלה הביעו הערכה לעבודת המובילים, דאגו לשתייה קרה במקרר והציעו אותה למובילים במהלך עבודתם.

טיפ חשוב מאוד- אזהרה ! ! !

אם הגיע יום ההובלה והשעה שנקבעה עברה לא מכבר וכל ניסיון לקבל תשובה ברורה על ידי חברת ההובלות וחד משמעית בדבר האיחור, חפשו אלטרנטיבה לשירותי חברת ההובלות אחרת ומזערו נזקים. ורק לאחר מציאת חברת הובלות להובלה מיידית צרו קשר עם חברת הובלות המקורית ובטלו את הגעתם.

אנו באופק הובלות מאחלים הרבה הצלחה לכל ציבור עוברי הדירות, אולם אם נקלעתם לסיטואציה לא נעימה כזאת או אחרת, צרו קשר וקבלו מענה מיידי והוגן על ידי צוות מקצועי ובמחירים הוגנים ללא ניצול מצבי לחץ או מצוקה בה הנכם שרויים.

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם.

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---

 
לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים