חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלות תל אביב
דף הבית >> מאמרים >> הובלות תל אביב

 

בס"ד

הובלות תל אביב | הובלות בתל אביב | הובלה בתל אביב | הובלות דירות | הובלת דירה | הובלות קטנות | חברת הובלות

 
מעוניינים בשירות הובלות תל אביב ? מחפשים הובלה בתל אביב ? הובלות במנוף בתל אביב ? אנו באופק הובלות מרכזים סביבנו את כל הקשור בהובלות דירות, פריטים בודדים ושירות הובלות קטנות מכל הסוגים.

בשעה טובה סגרתם את כל הכרוך במעבר הדירה על כל החוזים הרלוונטיים. כעת הנכם ניגשים לעסוק בהובלת הבית על כל תכולתו, אולם אינכם  מנוסים בביצוע מהלך זה, או שניסיון העבר מלמד כי מוטב לקבל הצעת מחיר מחברת הובלות מהמובילה בתחום ובעלת ניסיון במתן שרות כולל של הובלת בית על כל הציוד מלווה בכל הידע והמקצועיות הדרושה, על מנת לבצע את מלאכת העברת הדירה על כל המשתמע ובצורה טובה, מקצועית ובעלת ידע במתן שרות מקיף בנושא הובלות דירות.

לנו באופק הובלות יש את הידע, המקצועיות והוותק הדרושים על מנת לספק מיגון שירותים אלו בצורה טובה ומקצועית תוך שמירה על יושר, שקיפות והגינות.

הובלות תל אביב
- בשלבים.

 [ א ] הנכם מתחילים באיסוף אינפורמציה אודות חברות הובלות העוסקת בתחום הובלות דירות / ציוד דירות מומלצות על ידי חברים ומכרים שהתנסו ועברו דירה דרך אותה חברת הובלות ספציפית, אולם אם אינכם מעוניינים, או אם רצונכם לעסוק בחיפוש אחר חברת הובלות באופן עצמאי, הגדירו מי מבין  חברת הובלות העומדת בתנאי הסף שהם : מקצועיות, וותק ואורך רוח ורק אחר כך בקשו הצעת מחיר מפורטת, המכילה את כל מרכיבי ההובלה.

[ ב ] קבלו הצעת מחיר המתייחסת לכל פרטי ההובלה, השתדלו לרדת לכל הפרטים : פרטי הציוד, האם נדרש פירוק והרכבה, מוצרים שאינם סטנדרטים ולאחר מכן תאור מדויק של הכתובות הכוללים את כל תנאי השטח, מרחק הבניין ממקום החניה, מדרגות גישה עד להגעה לבניין וכל תאור שהוא על מנת למנוע אפשרות של המוביל ביום ההובלה, ל"הוסיף" מחיר בגלל תואנה כזאת או אחרת. לאחר מסירת כל הפרטים קבלו הצעת מחיר כתובה ומחייבת מחברת ההובלות.

חישבו !!!!! האם הקריטריון היחידי שמעניין אתכם הינו המחיר או האיכות, כך שהאפשרות האידיאלית הינה, מחיר סביר לעבודה איכותית שהקלישאה הרווחת שהזול לבסוף הינו היקר, בענף ההובלות הינה בעלת משמעות מכרעת.

[ ג ] לאחר סגירת עסקת ההובלה עם חברת הובלות, בחנו את בחירתכם בתזמון קבלת האריזות. קבלו רמז מקדים אודות החברה איתה סיכמתם לביצוע ההובלה.

[ ד ] בעת ביצוע הובלה, שימו לב לעבודת המובילים ולמעשיהם ואם ישנם דברים, או פעולות שאינם מתבצעות לשביעות רצונכם, העירו את תשומת לב המובילים ללא חשש.

[ ה ] לאחר ההובלה עשו בדיקות ציוד ובקרת נזקים, אם ישנם כאלה העירו את תשומת לב מנהל העבודה. אם הנזק הינו גדול ובעל משמעות, דרשו פיצוי מכל סוג שתחליטו ופתחו במשא ומתן עם האחראי בנושא. זכרו !!! לאחר לכתם של המובילים, כל נזק שניתן לראות באופן ויזואלי שלא הובחן, הינו בגדר נעשה לאחר ההובלה ולא בעת ההובלה.

[ ו ] לאחר הובלה צרו קשר ותאמו החזרת אריזות. 

 באופק הובלות, שמנו לעצמנו כמטרה מתן שרות מועדף לכל הלקוחות על כל רבדיו ובאופק הובלות חברת מובילים, שמובילים בשרות בכל גודל ובכל זמן.


 ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---

 

.

 
לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים