חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלות משרדים
דף הבית >> מאמרים >> הובלות משרדים
בס"ד

הובלות משרדים
חברת אופק הובלות, הינה חברת הובלות בעלת ותק בענף ההובלות דירות/משרדים/מפעלים ומוסדות החל משנת 1995. לרשותנו משאיות בכל הגדלים, מה שמאפשר לנו מתן שירות מותאם לכל גודל הובלה, כמו צוות עובדים ותיק, מגובש ומקצועי והחשוב ביותר בעל תודעת שירות מהגבוהות בתחום.
באופק הובלות תקבלו שירות הובלות מקיף הכולל שירותי אריזה, פירוקים והרכבות רהיטים, עיטוף ציוד רגיש והחשוב ביותר עבודת צוות מקצועית.
ביצוע הובלות משרדים לעתים מצריכה תכנון קפדני, עמידה בלוחות זמנים ויעילות בשל האילוץ הכרוך בפסק זמן של כל הגורמים התלויים בעבודה השוטפת ובתפקוד של העסק אותו מעבירים. לכן כל עוד שהמובילים לא סיימו את מלאכת העברת המשרד ליעדו החדש, כל מהלך העבודה והתפקוד מצויים ב"הקפאה" עד לגמר ההובלה ומיקום הציוד ביעד החדש. נתון זה הינו בעל משמעות, היות וחזרה לשגרת יום החדשה במהירות האפשרית, הינה כצמצום עלויות וחיסכון בזמן וכסף. היות וכך אנו בחברת אופק הובלות, כשהמדובר בהובלות משרדים מקפידים הקפדה יתרה על אופן ביצוע ההובלה, כמו על עמידה בלוחות זמנים קפדניים.
בכל הזמנת הובלת משרד, בחברת אופק הובלות קרטונים בגדלים שונים יסופקו על ידינו ללא תוספת תשלום ואריזת הציוד הרגיש ועיטוף הרהיטים הרגישים יתבצע על ידינו במהלך הובלת הציוד. 
על מנת להזמין הובלת משרד, צרו קשר ותאמו פגישה ונציגנו יגיעו אליכם לשם מתן הצעת מחיר מפורטת, כמו קבלת הסבר מדוקדק על אריזת הציוד ועל כל שלבי ביצוע ההובלה.
הצעת מחיר אותה תקבלו בחברת אופק הובלות הינה הצעת מחיר בהתחייבות. ללא ביצוע מחטפים ותוספות כאלה ואחרות למחיר שהוסכם מראש. כי אנו באופק הובלות מתחייבים לשירות הוגן ולשקיפות בכל הפרמטרים.  
ליצירת קשר מיידי – אלדד – 052/6060209
ליציר קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם
 לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים