חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלות דירות בראשון לציון
דף הבית >> מאמרים >> הובלות דירות בראשון לציון
בס"ד

 הובלות דירות בראשון לציון | הובלת דירה בראשון לציון | הובלות קטנות | העברת דירה בראשון לציון | העברות דירות בראשון לציון

 הובלות דירות בראשון לציון הינו סוג של שרות הובלות הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות. נתון זה בא לידי ביטוי בעת קבלת ההחלטה באיזו חברת הובלות נביע אמון ואם השיקולים העומדים למבחן שלנו הינם השיקולים הנכונים.

 הובלות דירות – הקריטריונים

 למעשה כיצד ניגש ולמי, על מנת לקבל הצעת מחיר לשירות הובלת דירה ? האלף בית של חברת הובלות דירות הינו ותק וניסיון בביצוע הובלות דירות. שהרי ככל שחברת הובלות מנוסה על מנהליה ועובדיה, כך פיתרון הבעיות המתעוררות במהלך ביצוע הובלות הדירות יהיה יותר נכון, מקורי ואולטימטיבי. נתון זה הינו מהווה יתרון על פני חברות הובלה, הקמות חדשות לבקרים ומתחייבות על כל נושא אף שאינם מודעים להתחייבות שברגע זה נותנות ואתם ציבור עוברי הדירות, מקבלים את ההרגשה שכל בעיותיכם הכרוכות בהובלת הדירה תמו, עד לשלב הביצוע, שבשלב זה הנכם נוכחים לדעת כי המלך הוא ערום וכל ההבטחות שניתנו לכם הינם כמו פיסת נייר ללא ערך, אבל מה לעשות ? התעוררתם מאוחר מידי ולכן, מזערו נזקים ו"זרמו " עם חברת הובלה, אם אינכם מעוניינים לחפש מהיום להיום חברת הובלות במרכז, דבר שמנוצל היטב על ידי חברות הובלות להפקעת מחירים ואתם תשלמו כל מחיר על מנת לצאת ממצב אליו נקלעתם בעל כורחכם. לכן " יפה שעה אחת קודם " טרם קבלת הצעות מחיר. החכמה היא לא קבלת הצעת מחיר מכל חברה המציעה את שירותי הובלות דירות. פסלו מראש חברות אלו וכך תימנעו בקבלת הצעות מחיר זולות, שאינם משקפות את המחיר הריאלי של העברת דירתכם, אלא את רמת השרות אותו תקבלו, למרות האמור, אם רק המחיר מעניין אתכם ולא הביצוע קבלו את ההצעה הזולה ביותר וכמו שנאמר הזול עולה לבסוף יקר והנזק ולו הקטן ביותר שיקרה אינו שווה את ההפרשים בין הובלת דירה בידי מקצוענים, או מאידך גיסא לחובבנים.

הובלות דירות בראשון לציון – ההתנהלות.

התנהלות של חברת הובלות מקומית רצינית ומקצועית ניתנת לזיהוי מוקדם עוד בשיחה המקדימה עם נציגי החברה האמונים בשיווק עסקאות הובלות. אם המדובר בקבלת הסברים על שירותי חברת הובלות, עריכת ביטוחים רלוונטיים, אופן הדיבור והצורה הכללית של מהלך השיחה בנושא.

קבלו תאור של משאית ההובלות בה יועמס ציוד הדירה, תקינותה ואבזור מקובל כגון: דופן הידראולית ושלמות המשאית [בימי החורף]. כמו כן קבלת אריזות וקרטונים לאריזת תכולת דירתכם ומועד לאספקתם.

עמידה במועדי אספקת האריזות או תזמון ביקור בית, לעתים מהווה קדימון לעמידה בהתחייבויות, כך שאם חברת הובלות " מזייפת " עוד טרם מועד הובלת דירה, נסו לחפש אלטרנטיבה מבעוד מועד ולא לחכות לרגע האמת כדי לגלות שהחלטתכם בבחירת חברת ההובלות ככל הנראה שגויה.

הובלות דירות בראשון לציון – מחיר הזול.

 בעת בחירתנו בשירותי חברת הובלות זולה, צריכים לקבל אפשרות של נזקים שהינם השלכה ישירה של ביצוע לקוי ולא מקצועי, אם נחזור אחורה בעת קניית ציוד לדירה, מוצרי חשמל, ספות או פריט ריהוט כלשהוא ויציעו לנו את אותו פריט עם פגם ולו הקטן ביותר, דבר שיוזיל לנו את עלות המוצר במאות שקלים ולעתים באלפי שקלים. אנו מעוניינים לשלם את המחיר המלא ולא לקבל את הפגם הקטן. אזי למה בעת קבלת הצעות מחיר להובלת מלוא ציוד הדירה, ששוויו גדול בעשרות מונים מוכנים להתפשר בקבלת נזקים ככורח המציאות. אם שיקול זה יילקח בחשבון אזי ביצוע הובלת דירתכם אמנם יהיה יקר יותר באחוזים מועטים, אבל החיסכון בנזקים יהיה בעל משקל מכריע בעת קבלת החלטה.

הובלות דירות - ביצוע מושלם

 שלבי ביצוע הובלות הדירות :

[א] מתן הצעת מחיר הוגנת
[ב] מענה לכל בעיה ושאלה באופן סבלני ובצורה מקצועית.
[ג] אספקת קרטונים לאריזת התכולה.
[ד] עובדים מקצועיים ומסבירי פנים.
[ה] ביצוע ההובלה בצורה מקצועית ורגועה.
[ו] סיום מוצלח וללא נזקים.
[ז] איסוף האריזות לאחר פריקתם.

ולכל הסעיפים עמידה בזמנים והתחייבויות שניתנו לאורך כל הדרך.

 לסיכום :

 אנו באופק הובלות חברת הובלות דירות בראשון לציון שמובילה התנהלות ישרה, שקופה ואמינה תוך שמירה על רמת ביצוע גבוהה במיוחד. הצטרפו עוד היום לקהל לקוחותינו שעברו דירה ונוכחו לדעת שכשהמדובר במעבר דירה והתחלה ברגל ימין – אופק הובלות החלטה נכונה בהתחלה חדשה.

 ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי בטלפון ישיר --- אלדד/0526060209  

 

 
לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים