חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלות דירות בפתח תקוה
דף הבית >> מאמרים >> הובלות דירות בפתח תקוה
בס"ד

הובלות דירות בפתח תקוה | הובלת דירה בפתח תקוה | הובלות בפתח תקוה | הובלות פתח תקוה | הובלה בפתח תקוה

עוברים דירה ? בשעה טובה. מחפשים חברת הובלות המבצעת הובלות דירות בפתח תקוה ברמה גבוהה, אחראית, אמינה ובלתי מתפשרת בשירות הלקוחות ?

אופק הובלות הינה חברת  הובלות דירות בפתח תקוה, הנותנת שירות הובלות דירות מקיף על כל מרכיבי ההובלה. לאחרונה הוקמו שכונות חדשות וצעירות כדוגמת אם המושבות וכפר גנים, כך שבשכונות אלו אופק הובלות מבצעת את רוב שירותי הובלות דירות ואחרינו מספר לא מבוטל של לקוחות שהעבירו את דירתם על ידינו וזכו לרמת שירות וביצוע שלא הורגלו בעבר . נתון זה בא לידי ביטוי בהיכרותנו את אזור ההובלה ויעדיו וכך אנו נערכים מבעוד מועד להציע את כל העזרים החדשנים, העומדים לטובת ציבור עוברי הדירות. אם המדובר בשירותי הובלות במנוף ייחודי, או במשאיות בכל הגדלים ובעלי נגישות לכל יעדי ההובלה.

באופק הובלות מועסקים צוות עובדים ותיק, מקצועי ומגובש המספק מענה לכל העבודות הכרוכות במעבר דירתכם. אריזת תכולות בתים ומשרדים, פירוקים והרכבות של כל ציוד המצוי בבית, סבלות מקצועית ועיטוף ציוד ורהיטים רגישים באריזות שונות ומגוונות.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 ומאז רכשנו ניסיון לא מועט בכל הנוגע לענף ההובלות. אם ברמת הידע של ביצוע הובלות ואם בנתינת שירות יעיל ומועיל, כמו גם יחס אישי לכל לקוחותינו.

באופק הובלות שמנו לעצמנו דגש מיוחד על יחס אמין והוגן, תוך עמידה בכל ההתחייבויות שניתנו. הן ברמת הביצוע והן ברמת היושר ואי ביצוע מחטפים בכל הכרוך בתוספות למחיר שניתן, במעמד הצעת המחיר הראשונית. כי לנו באופק הובלות הרגשתכם בנוגע לקבלת התמורה המלאה לתשלום חשובה לעתים, יותר מביצוע ההובלה.

לקבלת הצעת מחיר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם.

ליצירת קשר בטלפון ישיר --- אלדד - 052/6060209

 

 
לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים