חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלות קטנות
דף הבית >> הובלות >> הובלות קטנות

הובלה קטנה הינה סוג מסוים של הובלה שלעתים הופכת למורכבת ובעייתית, למרות היותה קטנה וללא עבודה פיזית ומאומצת לה אנו מורגלים, בהובלת דירה סטנדרטית. כשהמדובר בהובלה קטנה, אזי חברת הובלות שהוזמנה על ידכם, נערכת בהתאם לאינפורמציה שנמסרה בשיחת הטלפון בעת קבלת הצעת המחיר.
על סמך פרטי ההובלה, חברת הובלה שולחת רכב המותאם בגודלו ובנפח הקיבולת שלו לעבודה זו.

הובלות קטנות - יתרונות
אם הנכם יודעים בוודאות מה הם הרהיטים שהחלטתם להוביל, וכמו כן באם סיימתם את מלאכת אריזת תכולת דירתכם  וידוע לכם מספר האריזות הסופית, שכן חשוב שהפרטים בהובלה קטנה יימסרו במלואם. כאשר מוזמנת חברת הובלה שברשותה רכבים בגדלים שונים, אזי שליחת רכב בגודל הרצוי והמותאם להובלה, מאפשרת את הגעתו עד לכניסת הבית וכן מעבר חופשי בכל רחובות הערים.היות ועלות הובלה קטנה הינה נמוכה בהתאם, אזי מן הסתם חברת ההובלה איתה תיצרו קשר הינה מקומית. נתון זה יסייע במניעת שינויי מחיר עקב תנאי שטח. כגון, מרחקי הליכה, היעדר מקום חניה בסמוך להעמסת/פריקת הציוד ואם המדובר בבניינים בעיתים להובלה.


הובלות קטנות - חסרונות
כשלהובלה קטנה מוביל מגיע עם רכב קטן מימדים, אזי כמות הציוד שניתן להעמיס עליו מוגבלת ויש סיכוי שמספר חפצים/קרטונים לא יוכלו לעבור בפעם אחת. במקרה זה המוביל יחזור שנית עם הרכב לשם העמסת הציוד שנותר, דבר שמייקר את עלות ההובלה, אולם אם כל הציוד אותו הנכם מעוניינים להעביר נמסר במדויק בעת הצעת המחיר, ללא תוספות, אזי חברת ההובלות תישא בעלויות הנוספות אם אכן ישנם. לכן ערכו רשימה מדויקת של החפצים והציוד והקריאו ממנה ישירות למוביל.


הובלות קטנות - עמידה בזמנים
חברת הובלות העוסקת בשירות הובלות קטנות, הינה חברה שבמהלך יום העבודה מבצעת מספר הובלות מעין אלו. לפעמים במהלך אחת מההובלות ישנו עיכוב מעבר למתוכנן, אזי כל ההובלות המתוכננות, מתעכבות בהתאם. לכן בהזמינכם הובלה קטנה, היו סבלנים ותנו חלון של זמן סביר עד כמה שניתן להגעת המוביל.
טיפ חינם ששווה הרבה !!!! בעת בחירתכם בחברת הובלה, מקדו את החיפוש במוביל העובד באזור הרצוי. בחברת אופק הובלות, ישנם כלי רכב בכל הגדלים, שעיקר התנועה שלהם, הינו באזור רמת גן, גבעתיים, בני ברק, תל אביב ובכל אזור גוש דן והשרון. נתון זה בנוסף לעמידה בהתחייבויות - מהווה יתרון.

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי – אלדד ---052/6060209 ---לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים