חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלות
דף הבית >> הובלות

מעוניינים בביצוע הובלות? מחפשים חברת הובלות? אולי הובלות קטנות, או הובלות מנוף.......? מבולבלים? לפניכם מעט עזרה בחיפוש אחר חברת הובלות, המתמחה בהובלה הרצויה על ידכם.
שרות הובלות הינו סוג של שרות כוללני המכיל בתוכו מספר מאוד של גורמים ומרכיבים שביחד מהווים חלק בלתי נפרד, שהמכנה המשותף לשרות זה הינו ביצוע כל הנדרש בצורה ישרה, ברורה, שקופה, עם ליווי צמוד והדרכה בכל הכרוך בהכנת הציוד לקראת העברתו ביום המיוחל, במהלך ההובלה ואף לאחר עזיבת צוות ההובלה.

הובלות דירות.
אנו באופק הובלות עוסקים בהובלות דירות מזה כ-שני עשורים, כעבודה מקצועית על כל המשתמע. נתון זה מהווה יתרון על פני חברת הובלות ללא ניסיון, או חאפרים המצויים כיום בכל פינת רחוב, אם זה עם כיתוב " פנוי להובלה " או עם פרסום והשקעת הון ב"קניית לקוחות", המתבצעת באינטרנט ובמדיה. על ידי חברות פרסום שיתנו כל המלצה תחת כל קטגוריה אפשרית בענף ההובלות ואף יציינו כי אינם מכניסים " חובבנים" לאתר שלהם וכי ההמלצות ניתנו על ידי עריכת משוב אצל לקוחות כאלה ואחרים. כל העומד אחר פרסומים אלה הינו בפשטות עשיית כסף, על ידי מתן מצג שווא ללקוחות ולראיה, אם הנכם מעוניינים בחברת הובלות והגעתם לאתר של ממליצים, ערכו מבחן קצר ושאלו את הטלפנים אם חברת ההובלות כל כך מומלצת קחו אחריות על ההובלה ? מניסיון, לא קמה חברת פרסום שתסכים לזה. אנו באופק הובלות מומחים בענף זה מכבר בשנים והאמינות, המקצועיות, היושר וההגינות אינם מוטלים בספק ולו לרגע. כל ההתנהלות של ביצוע הובלת הדירות מראשיתה בהצעת המחיר ועד לסופה המוצלח, הינו על מי מנוחות, בצורה שלוה ורגועה, ללא נזקים ומתן פתרונות הולמים על כל בעיה המתעוררת, תוך כדי ביצוע הובלת הדירה – וכך למעשה נמדדת חברת ההובלות, אך ורק בהתנהלות.

הובלות במנוף.
באופק הובלות יש מנוף פרטי בבעלותנו, המסייע לשירות הובלות דירות עם הגבלות כאלה ואחרות, או אילוצים המתעוררים טרם הגעת המובילים, ברגע הצעת המחיר ואף לעתים ברגע הגעת משאית ההובלות ליעד לשם פריקת הציוד אנו נוכחים לדעת שאין אפשרות להשתמש במעלית הבניין, או שישנם חפצים שלא ניתן להעבירם דרך כניסת הבניין הראשית, או דרך הכניסה לדירה ואז אנו צריכים מנוף מיידית ורצוי חדיש בעל נתונים של כושר הרמה והגובה הרצוי.
מנוף הובלה בגבהים שבבעלותנו מהווה יתרון בולט, היות וקיים אינטרס בולט בין מפעיל המנוף לבין צוות ההובלות מהסיבה שכאשר מעבירים תכולת בית במנוף, כל יד העוסקת בהעמסת המנוף ובפריקתו תוך שימת דגש על זהירות רצויה ולעתים יד נוספת עושה את ההבדל בהובלות מנוף – לבטוחות יותר.

הובלות קטנות.
הובלות קטנות
הינם סוג של הובלות, שככל שחברת ההובלות ערוכה בביצוע הובלות מסוג זה, אתם הלקוחות נהנים בכל המובנים. הן מבחינת עלויות מוזלות וריאליות והן מבחינת התאמת הרכב לנפח ההובלה. לנו בחברת אופק הובלות ישנה את האפשרות לבצע סוג זה של הובלות קטנות בכל תנאי השטח במהירות , ביעילות וללא עלויות נוספות.
המשמעות של הובלות קטנות הינו, הובלות פריטים בודדים שבדרך כלל כל בית בישראל נעזר בכאלה, לדוגמה בעת החלפת רהיטים או מוצרי חשמל, קניית מוצרים ורהיטים חדשים או יד שנייה. תחת הגדרת הובלות קטנות עומדות גם הובלות של דירות עם ריהוט ביתי חלקי, או דירות סטודנטים בעלי תכולה מועטה, מה שמשליך ישירות על עלות ההובלות, זמינות ואופן ביצוע ההובלה.

הובלות כלליות.
הובלות כלליות, הינם כל סוגי ההובלות העומדות כלא מוגדרות כגון : הובלות בעת ביצוע שיפוץ מסוים בביתנו לעתים צריכים סיוע בהרמת חומרי בנייה , ארונות מטבח, העברת ציוד בין קומות הבית או חדרי הבית, לעליית גג ואף לבנין ממול. אנו באופק הובלות ערוכים לקבל את כל סוגי הקריאות אם באופן הזמנה מראש או קריאה מיידית.

הובלות – הרעיון.
הרעיון המרכזי העומד אחר מתן שרותי הובלות הינו : תשלום עבור שינוע ציוד כזה או אחר ממקומו הנוכחי אל היעד הרצוי בכל מקום ובכל שעה. מטרתנו באופק הובלות הינה, תמורה מלאה עבור התשלום אותו הנכם משלמים וכך גם התייחסותנו.
שימת דגש – בעת הגעת המובילים לשם ביצוע הובלות דירות או ציוד, קיים אינטרס מובהק של הצוות לא להתעכב ו"ללקט" את הציוד האחרון שנשאר בדירה ולא מאורגן. לכן עשו מאמץ אחרון באריזת כל הספיחים אותם הנכם מעוניינים להעביר , על מנת לא לבצע הובלות באופן עצמאי, דבר שנותן "נוק אאוט" לשארית כוחכם שעדיין נותר, בו בזמן ששילמתם עבור ביצוע ההובלות.
לסיכום.
א. חשוב להתאים את סוג חברת ההובלות להובלה הרצויה.
ב. לקבל בהצעת מחיר פרוט עד כמה שניתן מדויק מה כולל התשלום כגון, אריזה, עטיפת הציוד,פרוק והרכבת רהיטים,או מקררים.
ג. אם התשלום כולל מע"מ או לא.
ד. מה הם אמצעי התשלום.
ה. קיומו של ביטוח תכולת הדירה,
ו. מול מי אתם עובדים ואל מי אתם פונים בכל שאלה, בקשה או תלונה.
ז. מציאת שפה משותפת עם חברת הובלות מתורבתת, אדיבה וסבלנית.
ח. חתימה על חוזה הובלה מחייב, במקרה של אי הגעת המובילים ביום ההובלה.
ט. עמידה בכל הסעיפים ללא תנאי.

בחברת אופק הובלות מתחייבים לביצוע כל סוגי ההובלות בצורה הוגנת תוך עמידה ללא פשרות בהתחייבויות שניתנו כי אצלנו באופק הובלות---- האמינות מחייבת.
ליצירת קשר מיידי לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

ליצירת קשר מיידי --- אלדד --- 052/6060209לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים