חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלה קטנה
דף הבית >> הובלות דירות >> הובלה קטנה
 
בס"ד
הובלה קטנה | הובלות קטנות | הובלות דירות | הובלות במרכז

מעוניין בשרות הובלה קטנה ? מעוניין במוביל לביצוע הובלה קטנה ? מהי הגדרתה של הובלה קטנה ?
הובלה קטנה הינה סוג של הובלת פריט בודד, או מספר פריטים בודדים ועד לתכולת דירה קטנה. על מנת ששירות של הובלה קטנה יתבצע ביעילות ובעלויות סבירות, מומלץ לפנות לחברות הובלות בעלות צי רכבים הכולל, טנדרים או משאיות קטנות. שכן עלות הביצוע של הובלה קטנה נמוך וכך אף המחיר אותו תתבקשו לשלם עבור שרות זה.

הובלה קטנה הנכללת תחת קטגוריה זו הינה :

הובלת פריט/ים בודד/ים.
הובלת פריטים בודדים כחלק מתכולת דירה והעברתם ליעד הבא, חשוב לציין כי אם המדובר במוצרי חשמל ופירוקם, שההובלה תתבצע על ידי מובילים בעלי הכשרה מתאימה.

הובלת דירה קטנה.
כאשר מדובר בדירה בעלת תכולה מעטה כגון : סטודנטים או בעלי דירות שאינם מעוניינים בציוד הקיים ומחליפים אותו באחר. אוכלוסייה מבוגרת המתפנה לדיור מוגן וכן זוגות צעירים המשכירים דירות מרוהטות.

הורדת/העלאת ציוד בלבד.
כאשר מדובר בפינוי ציוד כזה או אחר. חשוב לציין כי לא כל ציוד ניתן להשאיר ברחוב וחייבים לפנותו למכולות הפזורות בעיר או במקום המיועד לכך, היזהרו מתשלומי דוחות על ידי פקחי העריה.

הובלות מנוף.
כאשר הזמנתם ציוד חדש ובשל מגבלות המידות של המוצר, או של חדר המדרגות שאינו עובר בחדר המדרגות או באחת הכניסות הבניין עד לדירה.
באופק הובלות קיים צי רכבים קטנים הפזורים בכל זמן נתון בכל אזור גוש דן והמרכז, כך שבעת הזמנתכם הובלה קטנה תענו מיידית לזמן הקריאה.
 
להובלה קטנה לחץ כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
ליצירת קשר מיידי – אלדד --- 052/6060209 ---
 לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים