חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלה בנתניה
דף הבית >> מאמרים >> הובלה בנתניה

בס"ד


הובלה בנתניה | הובלות נתניה | הובלות בנתניה | הובלות דירות בנתניה | הובלות קטנות בנתניה | הובלות דירות

 

מעוניינים בשירותי הובלה בנתניה ? הובלות דירות בנתניה ? הובלות קטנות בנתניה ? הובלות במנוף ?

אופק הובלות הינה חברת הובלות המתמחה בהובלות מכל הסוגים ובכל הגדלים בנתניה. שירות ההובלות כולל ביצוע כל הובלה על ידי צוות מקצועי, מיומן, ותיק ובעל יחסי אנוש. עטיפת ציוד רגיש ועדין על ידי אריזות מגן. עבודות בסיוע מנוף ייחודי להובלות ציוד לבית הלקוח והחשוב ביותר ביטוח לכל הובלה בסכום של 100,000 ש"ח לכל הובלה.

אופק הובלות הוקמה בשנת 1995 כחברת הובלות דירות. צוות עובדים מיומן ומנוסה מבצע את כל השירותים הנלווים המתבקשים, על מנת שכל הובלה תהיה יעילה ומוצלחת. כמו כן כל העובדים ללא יוצא מהכלל, מורגלים בעבודה מול כל האוכלוסיות כגון : קשישים, נכים ובעלי מוגבלויות והיחס אותו מקבלים כל לקוחותינו הינו עדין, רגיש ומסביר פנים.

אנו בחברת אופק הובלות שמנו לעצמנו דגש על יושר ואמינות, כך שבעת קבלת כל התחייבות לביצוע, או למחיר שסוכם מראש, הינה התחייבות שאנו ממלאים עד סופה ללא ביצוע מחטפים והעלאות מחירים לאחר הגעת המובילים. כי לנו באופק הובלות ידוע כי בהובלה מקצועית ככל שתהיה, ברגע שההתנהלות אינה תקינה, כמוה כהתחייבות שלא מולאה.

לכן :

אם הנכם מעוניינים להפקיד את כל רכושכם בידי חברת הובלות מקצועית ואמינה ובעלת יחס חם ומבין, צרו קשר כאן, בטלפון - אלדד --- 052/6060209 --- וקבלו הצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות. כי מרגע יצירת הקשר, חובת ההוכחה עלינו.

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם

 
לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים