חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

הובלה
דף הבית >> הובלות >> הובלה

מעוניין בהובלה ? הובלה קטנה ? מעוניין בחברת הובלה הערוכה לביצוע הובלה קטנה , אולם אינכם יודעים כיצד , איפה ומי מחברות ההובלות ערוכה ויש ברשותה מגוון כלי רכב לביצוע הובלות בסדר גודל המתאים לצרכים האישיים של הובלה קטנה בה הנכם מעוניינים ?
לפניכם מספר עצות שיעזרו לכם בבחירת חברת ההובלות היכולה לתת מענה מושלם:

הובלה - דירה קטנה.
כאשר הנכם מעוניינים בהעברת דירה קטנה בעלת ציוד מועט, או אם הנכם מעוניינים בהעברת דירה ומנצלים עובדה זו על מנת לחדש ציוד כך שהעברת דירתכם אינה כוללת את כל פרטי הציוד הקיים בדירה ממוצעת, ההרגשה הכללית הינה שאם בדירתכם אין את הציוד הקיים בכל בית ממוצע אזי קיימת אפשרות " להתפשר " על חברת הובלה מסודרת המעניקה שרותי הובלה מקצועיים בעלי רקע וותק בענף ההובלות ולקחת מוביל "זול" כך שעלות ההובלה תהיה נמוכה. כאן מגיע הרגע של בחירה שלעתים הופכת למשמעותית וכבדת משקל שרק לאחר הגעת המובילים לביצוע ההובלה הנכם חשים שביצעתם החלטה הנובעת משיקולי חיסכון ולא מראיה מרחבית ומרחיקת לכת. וזאת משום שעם הגעת המובילים נוכחתם לדעת שהניסיון והמקצועיות מהם והלאה אם זה על ידי טיפול בחפצים המועטים שעדיין הנכם מעבירים לביתכם החדש, אם זה על ידי עטיפת החפצים והציוד, משאית הובלות לא מצוידת וקטנה מידי ואם כל ההתנהלות מעבר לביצוע ההובלה.

אנו באופק הובלות מודעים לצורך של ביצוע ההובלות הקטנות ואנו ערוכים לתת מענה לכל גודל של הובלה, על ידי צוותים בשטח שההתמחות שלהם הינה העברת דירות וטיפול נכון בכל סוגי הציוד הקיימים בכל הבתים בכלל ואצלכם בבית ככלל.

הובלה – פריטים בודדים.
לעתים אנו זקוקים להעברת פריט בבית או מספר פריטים, מה שלא מצריך משאית הובלות או הערכות כמו להעברת דירה ומתלבטים בהחלטה על ביצוע ההובלה או בידי מי לתת את האפשרות להעברת הציוד. בענף ההובלות כבר נתקלנו בכל " המומחים " בביצוע הובלות קטנות, אם זה על ידי מובילים שבכל שעות היום עוסקים בהובלות ציוד מכל סוג שהוא אבל לא של דירות וכהכנסה נוספת מפרסמים את עצמם כמובילים המבצעים הובלות קטנות במחירים אטרקטיביים, בעלי רכבים פרטיים בעלי וו גרירה המחובר לעגלה ש" התאימו" אותה לעסוק בהובלות מעין אלו.קיים עוד מספר לא מבוטל של דוגמאות בקטגוריה הזאת שהמכנה המשותף לכולם הינו בחירת חברת הובלות לא נכונה וזולה מידי.

אנו באופק הובלות כל הצוותים העוסקים בהעברת פרטי ציוד של דירה הינם בעלי ניסיון וותק בענף ההובלות דירות כך שכל הובלה בכל גודל מטופלת אך ורק על ידי מומחים בתחום, כך שבעת הזחנה לביצוע כל סוג של הובלה הטיפול מתבצע באופן מקצועי, עם הכלים הנכונים וללא נזקים מיותרים שאינם כורח המציאות.

הובלה – מנוף.
בשעה טובה החלטתם לחדש ציוד כגון : מקרר, פות סלון ואף ל ציוד בעל מימדים שאינם סטנדרטים. ככאן נשאלת השאלה, האם לקחתם בחשבון את אופן הובלת המוצר לביתכם / ליעדו ? ואולי ההובלה הסטנדרטית והמקובלת לא תתאפשר ? כאן נכנס לתמונה המנוף, בשנים עברו אבותינו השתמשו בקשירת המוצר בחבלים והעלתו דרך חלון במשיכה, דבר המסכן את שלמות המוצר וחושף אותו לנזקים כאלה ואחרים. אולם כיום הקדמה הגיעה גם לענף ההובלות ופיתח מי שפיתח מנוף חיצוני ייעודי לפתרונות מעין אלו. המנוף בנוי על מסוע בדמוי סולם הנפתח די הצורך עד לקומה המבוקשת וקרונית שנוסעת למעלה ולמטה בצורה המתונה והבטוחה ביותר וכך נשמרת שלמות המוצר ואתם הלקוחות נהנים בהובלת מנוף ללא סיכונים תוך ניצול הקדמה גם בענף ההובלות כמו בכל הענפים בחיי היומיום.
לנו באופק הובלות מנוף חדיש עד 37 מטרים בעל כושר הרמה של 400 ק"ג מה שמאפשר הרמה של כל ציוד הדירה ולו מהכבדים ביותר כגון : מקררים גדולים, פסנתרים, ציוד בנייה וכל דבר שיכול להיות. אז כך שגם כשהמדובר בהובלה קטנה או פריטים בודדים לאופק הובלות היכולות במתן פתרון אידיאלי ומושלם.

לסיכום.
אם הנכם מעוניינים בהובלה מהפשוטה ועד למורכבת אופק הובלות הכתובת שלכם להובלה מושלמת ומעודכנת לצורכיכם.
ליצירת קשר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם.

ליצירת קשר בטלפון ישיר --- אלדד - 052/6060209לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים