חפש
התקשרו  052-6060209  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:  שלח

אריזה
דף הבית >> אריזה


לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר דירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.

יתרונותיה של אריזת הבית על ידי חברת הובלות, או חברת אריזה ייעודית הינה :

 1. חיסכון בכוחות ומאמץ. שלעתים קרובות בא לידי ביטוי בהתנהלות בכבדות, כמו גם בכאב ראש מהבאות וההשלכות לקראת הבאות. 
 2. חוסר חוש טכני וחשיבה מעשית, הרצויה לצורך אריזת תכולת דירה מסוגים שונים.
 3. זמן הובלה ופינוי הדירה, שלעתים מגיע בהתראה קצרה.
 4. אוכלוסייה מבוגרת שאינה מסוגלת להתמודד עם המאמץ הנדרש, לביצוע אריזת הדירה.
 5. שמירה על שגרת חיים עד ליום לפני מעבר הדירה.
 6. אריזות וקרטונים לא יסופקו עד ליום האריזה. כך שמראה הבית ישמר עד ליום לפני האריזה.
 7. אריזה מקצועית של שביר ולא שביר בהתאם לכללים.
 8. אם אריזת תכולת הבית תתבצע על ידי חברת הובלות, עיטוף הרהיטים והציוד יתבצע ביום האריזה. מה שיקל ויזרז את עבודת הובלת הדירה.
 9. פירוקים של רהיטים, אביזרים, מדפים וכדומה יתבצעו גם ביום האריזה.

לאחר פירוט יתרונותיה של עבודת אריזת תכולת בית, תכולת משרד, לפניכם חסרונות אריזה על ידי חברת הובלות / אריזה.

 1. הוצאה כספית לא מבוטלת, כל חברת אריזה ועלויותיה. מיותר לציין כי שוק אריזת ציוד הינו שוק גדול ללא מחירון, כך שביצוע סקר שוק עם מספר חברות מומלץ ביותר.
 2. בעת אריזת תכולת בית/משרד, לא ניתן לבצע מיון בציוד שאותו מעבירים. כך שעשוי להיווצר מצב, בו הנכם מעבירים ציוד ליעד שאין לכם בו שימוש.
 3. הערכה למספר הקרטונים שעשויים להיארז על ידי חברת אריזה/ הובלות. אולם בעת קבלתכם את הצעת המחיר שהינה גלובלית, ללא הגבלת כמות קרטונים. ציינו זאת על גבי הזמנת האריזה.

לסיכום :
בעת הגעתכם לשלב אריזת התכולה, בקשו מחברת אריזה/הובלות מספר קרטונים, לשם אריזת ציוד אישי שאינכם מעוניינים שעובדים, או אנשים שאינכם מכירים יתעסקו איתם.
כמו כן, תכשיטים, אוספים, כספים ומסמכים בעלי ערך כספי או סנטימנטלי, אך ורק אתם תטפלו בהם, תארזו אותם ולעתים תבצעו את ההעברה בצורה אישית ופרטנית.

זכרו !!!
עובדי חברת אריזה או חברת הובלות, הינם עובדים שבמלוא המובן הינם זרים לכם לחלוטין. היו זהירים וחישבו מי חברת ההובלות ואנשיה נכנסים אליכם לבית לביצוע אריזת תכולת דירתכם/ משרדיכם. חשוב לציין כי חברת אריזה/הובלות מקצועית וותיקה בתחום, עדיפה על פני חברת אריזה/הובלות שזה אך לא מזמן הוקמה. כך שכאשר מתעוררת בעיה או חשש לגניבה, או לנזק אין כתובת לטיפול בבעייתכם.

אופק הובלות הינה חברת הובלות/אריזה מקצועית, שהוקמה בשנת 1995 כחברת הובלות מקצועית. כל העבודות הכרוכות בשירותי הובלות דירות מתבצעות על ידי צוותים מקצועיים, אמינים ובעלי יכולת אישית גבוהה. כמו גם יכולת לעבודה כצוות.

ליצירת קשר מיידי - אלדד --- 052/6060209 ---

ליצירת קשר באתר לחץ כאן ואנו נחזור בהקדם
לכל צוות אופק הובלות ולעומד בראשה-אלדד. לאחר מספר פעמים שהשתמשתי בשירותי ההובלות שלכם, נוכחתי לדעת שהשאיפה לעשות אותי לקוח מרוצה, הן מבחינת השרות והן מבחינת רמת המחירים הינם טובים ואף מצויינים. המשיכו לתת שרות כזב בהמשך ותגיעו רחוקץ בכל אופן המלצותנו בדרך ... 


אריזה
לאחר חתימת כל החוזים הרלוונטיים ולאחר שכל מהלך מעבר הדירה/משרד הוסדר. הגיע הזמן לתת את הדעת, על כל תהליך האריזה והכנת הבית ליום המיועד.
 
הובלות דירות   הובלות במנוף   הובלות בתל אביב
הובלות דירות הינו סוג של שרות הובלות, הדורש את מירב המיומנויות לביצוע מושלם ללא תלאות מיותרות וללא נזקים, שאינם כורח המציאות...
מעוניינים בהובלות במנוף? מחפשים שרותי הובלות במנוף לביצוע הובלות מכל סוג בסיוע מנוף ? לפניכם הסבר בסיסי בנושא הובלות במנוף....
עוברים דירה בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות בתל אביב ? מחפשים חברת הובלות תל אביבית ? מחשבה נכונה.
מפת אתר | הובלות בתל אביב וגוש דן, חדרה ועד לגדרה ולכל הארץ - ליצירת קשר - אלדד 052-6060209 | עיצוב אתרים עיצוב אתרים

לייבסיטי - בניית אתרים